O nas

Systematycznie rozwijamy naszą działalność od grudnia 2015 roku. Misją Koordynatora Medycznego jest dostarczenie praktycznej wiedzy i narzędzi pozwalających skutecznie organizować leczenie raka i dlatego stworzyliśmy innowacyjny system wsparcia dla wszystkich osób chorych na nowotwory. Rozumiemy, że w przypadku raka kluczowe są konkretne i skuteczne rozwiązania oraz czas ich realizacji. To wszystko określa kierunek naszej specjalizacji. Ponadto nasz system wsparcia pozostaje otwarty dla rodziny i bliskich osoby chorej. W ten sposób bliscy mogą aktywne włączyć się w proces planowania i organizacji najlepszego dostępnego leczenia.


Dla pacjenta

Jako Koordynator Medyczny wychodzimy naprzeciw zgłaszanym do nas potrzebom osób zdiagnozowanych z chorobą nowotworową. Umożliwiamy potwierdzenie najlepszego w danej sytuacji planu leczenia i uzyskanie niezależnej oceny terapii realizowanej w kraju zamieszkania pacjenta. Organizujemy konsultacje lekarskie u zagranicznych specjalistów. Dajemy przewodnik postępowania w przypadku choroby nowotworowej. Pomagamy przy organizacji zaawansowanej diagnostyki i terapii w kraju zamieszkania pacjenta i za granicą. Koordynujemy dla pacjentów rozproszone usługi w obszarze onkologii. Kierujemy się zintegrowanym podejściem w procesie leczenia raka.


Działalność edukacyjna i consulting

Misję Koordynatora Medycznego realizujemy także poprzez upowszechnianie wiedzy o profilaktyce i skutecznej organizacji leczenia raka. W tym podejmujemy adekwatne inicjatywy edukacyjne, które kierujemy do określonych grup odbiorców. Promujemy również wykorzystanie dodatkowych ubezpieczeń, jako narzędzia zapewniającego finansowanie diagnostyki i leczenia w przypadku zachorowania na raka. Nasz zespół zarządzający wyróżnia się znakomitym doświadczeniem w dziedzinie rozwoju produktów ubezpieczeń zdrowotnych, zarządzania sieciami sprzedaży i zarządzania w służbie zdrowia. To doświadczenie pozwala nam świadczyć dedykowane usługi konsultingowe.